Lista jest pusta

zapisz pdf

Grzejniki łazienkowe

 

Firma Kalmar oferuje największy wybór grzejników w Europie, w tym przeznaczonych do łazienek i pokoi kąpielowych. Grzejniki łazienkowe, to z pewnością wszystkie grzejniki drabinkowe oraz duża część grzejników dekoracyjnych z naszego asortymentu, przystosowanych do wymagań dotyczących ogrzewania łazienek. Oferują one funkcjonalności umożliwiające ich wszechstronne wykorzystanie w takich pomieszczeniach. W naszych salonach handlowych można znaleźć grzejniki o różnym kształcie, formie i kolorach, a także dodatkowe akcesoria umożliwiające wieszanie na nich ręczników. Niekiedy grzejniki sprzedawane przez naszą firmę dają możliwość jednoczesnego użycia grzałki elektrycznej.

   

Gwarantujemy najwyższej klasy wzornictwo i różnorodność kształtów naszych produktów. Dzięki nim każdy klient ma możliwość optymalnego doboru grzejnika do każdego, nawet najbardziej wyszukanego wnętrza. Nie ma znaczenia, czy zostało ono zaaranżowane w nowoczesny czy klasyczny sposób. Grzejnik łazienkowy może stać się mocnym akcentem dekoracyjnym, przyciągającym wzrok, a jednocześnie zapewniającym komfort termiczny domownikom. Zapraszamy do zapoznania się szczegółowo z prezentowanymi na naszej stronie internetowej grzejnikami łazienkowymi. Służymy radą i pomocą w doborze produktów, które nie tylko spełnią warunki określonej mocy grzewczej, ale jednocześnie wszystkie wymagania estetyczne naszych klientów. Obsługujemy klientów indywidualnych, architektów i projektantów wnętrz. Projektując nowoczesną łazienkę nie sposób pominąć grzejnika. Nie musimy go ukrywać pod osłoną - możemy wybrać grzejnik dekoracyjny. Wielu naszych klientów po przejrzeniu oferty firmy Kalmar stwierdza, że nie miało pojęcia o tak fantazyjnych kształtach grzejników ozdobnych. Będą one świetnie prezentowały się w każdej łazience.

   

Prezentowane tu grzejniki mogą Państwo kupić w sklepach Kalmar w wielu miastach w całej Polsce. Klikając w link pod zdjęciem grzejnika "szczegóły..." można przejść do jego podstrony z bardziej szczegółowymi informacjami dla wybranego modelu.

   

 Zobacz grzejniki łazienkowe