Lista jest pusta

zapisz pdf

IRENA DĘBSKA - REGION CENTRUM

ID

województwa: mazowieckie, łódzkie, lubelskie, podlaskie

współpracujące oddziały Kalmar: Kalmar Warszawa: TTW Home, Kalmar Bartycka oraz Kalmar hurtownia - Wilcza Góra k. Piaseczna

 

Osobą odpowiedzialną za obsługę architektów w rejonie centralnym jest Pani Irena Dębska. Jej dewizą jest różnorodność, która pozwoli uzyskać szersze spojrzenie na Państwa potrzeby i oczekiwania. Zafascynowana pracą architekta, pełna pasji do kreowania pięknych wnętrz na pewno ułatwi wybór grzejnika odpowiedniego do stylu wnętrza i zapotrzebowania na ciepło. Serdecznie zaprasza na spotkania przy kawie, na których przekaże katalogi i materiały dla architektów, informacje o nowościach i promocjach, omówi zasady współpracy oraz pomoże dobrać grzejniki do bieżących realizacji.

 

Prywatnie: pasjonuje ją rozwój osobisty. Kocha jogę i jazdę na rowerze. Zwolenniczka terapeutycznej pracy z człowiekiem poprzez ciało. Prywatnie praktyk  hawajskiego masażu Lomi Lomi Nui. Jej dewiza życia: Świat jest wspaniały i trzeba pięknie przeżyć swoje życie.

 

Kontakt: Irena Dębska tel. 604 152 352, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.