Lista jest pusta

zapisz pdf

Wykonawstwo

Firma Kalmar oferuje kompleksową obsługę od projektu do wykonawstwa. Ostatni etap to wykonawstwo. Wykonawstwo w naszej firmie to:

  • możliwość ustalenia kosztów całej inwestycji w zakresie instalacji grzewczej, wodnej, kanalizacji, systemów antyoblodzeniowych i centralnego odkurzania. Zapobiegnie to niezadowoleniu klienta z faktu dopłacania za masę różnych "drobiazgów", wyeliminuje straty z tytułu niewykorzystanych części itd..realizacja instalacji zgodnie z projektem. Wszelkie zmiany na budowie dużo kosztują pociągając za sobą konieczność wykonywania dodatkowych prac i zakupu nowych materiałów. Wspólny projekt osoby zajmującej się kompletacją i doborem urządzeń grzewczych oraz przedstawiciela działu wykonawstwa ustrzeże inwestora przed kosztownymi przeróbkami.
  • wysoka jakość wykonanych usług i użytych materiałów. Dbamy o portfele naszych klientów polecając im sprawdzone i nowoczesne rozwiązania, trwałe i energooszczędne w eksploatacji.
  • gwarancja na wykonawstwo i materiały z jednej firmy. Dzięki temu w razie awarii ogrzewania klient nie musi rozstrzygać kwestii spornej - czy to wina wykorzystanych urządzeń czy wadliwego ich montażu. Za wszystko odpowiada firma Kalmar
  • możliwość skorzystania z 8% stawki podatku Vat. To rozwiązanie pozwala na osiągnięcie 15% oszczędności w skali całej inwestycji.


W firmie Kalmar postawiliśmy na kompleksowy system obsługi klienta. W ramach jednej firmy prowadzimy import - hurtownię - sieć sklepów - usługi hydrauliczne i autoryzowany serwis. Wszelkie prace wykonujemy za pomocą nowoczesnych, profesjonalnych narzędzi korzystając tylko z niezawodnych, markowych materiałów. Nasi wykonawcy są wszechstronnie wyszkoleni i posiadają wszelkie niezbędne uprawnienia do prowadzenia nawet najbardziej skomplikowanych prac.