Lista jest pusta

zapisz pdf

Firma Kalmar specjalizuje się w obsłudze architektów i projektantów wnętrz, oferując przy tym największy wybór grzejników w Polsce i w Europie oraz wysoki poziom wiedzy w zakresie nowoczesnych technik grzewczych. Prowadzimy stałą współpracę przy projektowaniu wnętrz, organizujemy specjalistyczne szkolenia i tworzymy dobry klimat wokół designu. Chcemy być mecenasem dobrego stylu. W naszej ofercie można znaleźć wszystkie znane marki grzejników, których jesteśmy bezpośrednim dystrybutorem. Ponadto duża część naszej bogatej oferty grzejników jest dostępna wyłącznie w sieci sklepów Kalmar.

Jeśli już Państwo z nami współpracujecie, prosimy o zalogowanie się i wejście w strefę DLA ARCHITEKTÓW. Jeśli nie dysponujecie Państwo dostępem do tej strefy prosimy o zarejestrowanie się. Skontaktuje się z Państwem nasz przedstawiciel.

Informujemy, że firma Kalmar pracuje zgodnie z obowiązującą polityką prywatności a wszelkie informacje na ten temat znajdziecie Państwo poniżej w zakładce „DANE OSOBOWE”. Osobom rejestrującym się przysługuje prawo do wszelkich informacji na temat ich danych osobowych oraz prawo do bycia zapomnianym. Prawa te realizowane są poprzez kontakt z administratorem danych pod adresem: rodo@kalmar.waw.pl

 

Logowanie