Lista jest pusta

zapisz pdf

Grzejniki drabinkowe

 

Firma Kalmar oferuje największy wybór grzejników w Europie. Obszerną grupę stanowią grzejniki drabinkowe, które od lat są wykorzystywane w pokojach kąpielowych i w klasycznych łazienkach. Grzejniki drabinkowe znajdujące się w naszej ofercie uwzględniają różne typy, rozmiary, kształty i kolory grzejników. Nie jest powiedziane, że grzejnik łazienkowy drabinkowy musi mieć kolor biały. Wręcz przeciwnie, o czym świadczy prezentowany przez nas asortyment produktów. Pokazujemy naszym klientom, jak w fantazyjny sposób zaaranżować łazienkę właśnie z użyciem grzejnika. Co ciekawe, może on stać się jednym z najważniejszych elementów dekoracji tego pomieszczenia, o ile zdecydujemy się na wybór grzejnika drabinkowego typu ozdobnego.

   

W naszej ofercie znalazły się grzejniki drabinkowe renomowanych producentów, którzy gwarantują wysoką sprawność i bezawaryjność działania przez lata. Są to grzejniki o różnych wykończeniach galwanicznych, takich jak chrom czy satyna. Firma Kalmar dla najbardziej wymagających klientów, którzy chcą wyróżnić się spośród innych konsumentów, proponuje wybór grzejnika wykonanego z dodatkiem kamienia, szkła, a nawet drewna. Znajdziecie Państwo w naszych salonach sprzedaży także tradycyjne grzejniki ze stali nierdzewnej, o wybranej mocy grzewczej.

   

Najwyższej klasy wzornictwo i różnorodność kształtów daje możliwość optymalnego doboru grzejnika do każdego - nawet najbardziej wyszukanego wnętrza. Grzejnik drabinkowy będzie tak samo dobrze prezentował się w łazience zaaranżowanej w sposób klasyczny, tradycyjny, jak i nowoczesny, czy wręcz futurystyczny. Estetyka grzejników drabinkowych będzie pozwalała na ich dopasowanie do indywidualnych potrzeb i wymagań użytkowników, także architektów i projektantów wnętrz. Przedstawiane na naszej stronie internetowej grzejniki mogą Państwo kupić w sklepach Kalmar, zlokalizowanych na terenie całej Polski. Klikając w link pod zdjęciem grzejnika "szczegóły..." można przejść do jego podstrony z bardziej szczegółowymi informacjami dla wybranego modelu.

   

 Zobacz grzejniki drabinkowe